پرش لینک ها

گروه بازرگانی پارتیان

گروه بازرگانی پارتیان از سال ۱۳۷۹ کار خود را در تمامی امور مرتبط به بازرگانی آغاز کرد و تا کنون با بیش از ۲۰ سال تجربه حرفه ای و برخورداری از دفاتر نمایندگی در تهران، دبی، استانبول و… به صدها شرکت ایرانی و خارجی در زمینه امور مربوطه به صادرات، واردات، صادرات مجدد، ترخیص کالا، حمل و نقل و دیگر خدمات بازرگانی  یاری رسانده است. مشتریانی که به پارتیان تجارت اعتماد دارند محدود به مرزهای ایران نمی شوند. کارشناسان مجرب  ما در سراسر جهان با اصول و ظرافت های خاص امور بازرگانی آشنا هستند و به نیاز اشی مشتریان گرامی رسیدگی می کنند.

وقتی صحبت از تجارت قانونی در سطح منطقه می شود،  ماهیت چند وجهی گروه بازرگانی پارتیان حرف اول را می زند چرا که مدت مدیدی ست بر روی تنوع گسترده ای از محصولات و خدمات متمرکز است، فرآیندی که از واردات گل شاخه بریده آغاز شده و امروز گستره وسیعی از محصولات و خدمات را در بر می گیرد.

گروه بازرگانی پارتیان، از بدو تولد در ارتقای سطح علمی و عملی و سطح کیفی ارائه خدمات به مشتریان خود کوشا بوده و همچنان تلاش می کند با بهترین کیفیت، سریع ترین حالت و نازل ترین قیمت رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

با ما در ارتباط باشید.

Info@partianco.com
مشاهده
کشیدن